Yeni Twitter arayüzünü beğenmeyenlere müjde!

Twitter yıllardır kullandığı temayı tamamen değiştirdi. Yeni tema çoğu kullanıcı tarafından ağır bir şekilde eleştirildikten sonra GoodTwitter eski temaya geri dönmek isteyenlere tercih seçeneği getirdi.

GoodTwitter yetkilileri buna tepki olarak bir çözüm üretti. İlgili ekipte bulunan ve “ZusorOW” ismi ile Twitter’da yer alan bir kişi, bir tarayıcısı uzantısı paylaştı.

Google Chrome ve Mozilla Firefox tarayıcıları ile uyumlu olan bu uzantı, Twitter’ın yeni tasarımını ortadan kaldırarak bir önceki tasarımın kullanılmasını sağlıyor. Buna ek olarak, GoodTwitter yazılımcıları güvenlik endişesi duyan kişilere bir açıklama yaptı.

“GitHub mecrasındaki açık kaynak kodumuzu herkes inceleyebilir. Eklentimiz kimsenin hesap bilgilerini toplamıyor. Biz, bu memnuniyetsizliği ortadan kaldırmak istedik ve onu kaldırdık.”

Eğer Google Chrome veya Mozilla Firefox kullanıyorsanız ilgili tarayıcıların uygulama indirme sitelerinde yer alan bu sistemi indirebilirsiniz. Kendisine güvenmiyorsanız onu indirmemeyi tercih etmelisiniz.